Pozvánka do Berlína k účasti na Internationale Grüne Woche 20. – 29. ledna 2023

Ministerstvo zemědělství zve české firmy k účasti na společné expozici na prestižním mezinárodním veletrhu Internationale Grüne Woche 2023, který se uskuteční ve dnech 20. – 29. ledna 2023 v Berlíně (Spolková republika Německo).

S cílem podpořit české firmy v zemědělství a potravinářství na evropském i světovém trhu připravuje Ministerstvo zemědělství národní expozici umístěnou v hale 11.2. na výstavišti Messe Berlin.

Firmy ve společné expozici budou moci kromě vlastního info pultu a vitríny využít i společné zázemí a budou zařazeny v Průvodci expozicí (propagační katalog firem).

Účast firem na tomto veletrhu je podporována v rámci dotačního podprogramu 9.H. Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí.

Stavba expozice včetně technického zabezpečení je plně v režii Ministerstva zemědělství, firmy si objednají vlastní plochu o velikosti 3 m2.

Přihlášku k účasti ve společné expozici Ministerstva zemědělství na veletrhu IGW Berlín 2023 je nutno zaslat nejpozději do 30. září 2022 na e-mail: emerich.vacek@mze.cz (viz dále v dokumentu přílohou).

Přílohy